Fot: Plakat z filmu "Tini - Nowe życie Violetty" Fot: Plakat z filmu "Tini - Nowe życie Violetty"

Fot: Plakat z filmu "Tini - Nowe życie Violetty".

Na ekrany wchodzi nowy film muzyczny z udziałem popularnych aktorów z młodzieżowego serialu „Violetta”.

To prawdziwa gratka dla fanatyków znanego młodzieży, argentyńskiego serialu „Violetta”. W polskich kuluarach mówi się, że ten film będzie letnim hitem kinowym. Serial „Violetta” (nadawany w 2012-2015 roku), który cieszył się popularnością nie tylko w Argentynie, ale i na całym świecie, także w Polsce ma swoich wiernych fanów.

"Tini: Nowe życie Violetty" to pełnometrażowy film z udziałem wielu młodych aktorów. Zobaczymy m.in. młodą gwiazdę, Martinę „Tini” Stoessel.

Zawrotna kariera Tini
Popularna Tini, bo tak nazywają ją fani, ma dopiero dziewiętnaście lat i już sporo sukcesów na koncie. Między innymi wystąpiła w kilku serialach, użyczyła głosu bohaterce animacji „Uniwersytet potworny”, wydała debiutancki, dwupłytowy album „Tini” (2016 r.), który został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków muzycznych.

Tini jest kojarzona na całym świecie przez serial, w którym grała główną rolę. To „Violetta”, podbijająca serca nie tylko nastolatków, ale i dorosłych. Wraz z ekipą "Violetty" nagrała kilka płyt z piosenkami z serialu.

Młoda gwiazda kontynuuje karierę. „Tini: Nowe życie Violetty” to dalszy ciąg losów serialowej bohaterki komedii muzyczno-romantycznej, porównywanej do musicalu „Mamma Mia”.

Przeczytaj cały tekst:
Przeczytaj cały tekst: 'Tini: Nowe życie Violetty'. Nowy film muzyczny z Martiną Stoessel w roli głównejKultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!