(© juwenalia)

Już 12 maja rozpoczyna się wiosna studencka, czyli Juwenalia 2010 w Częstochowie.

W tym roku studenci aż dziesięciu uczelni postanowili połączyć swoje siły i pokazać, że potrafią zorganizować wiele ciekawych imprez i niespodzianek.
12 maja odbędzie się wiele imprez sportowych, ale również będzie miała miejsce spontaniczna impreza zorganizowana przez studentów w klubie "Rywal" - Rywal Rock Fest Juwe 2010, która rozpocznie się o godzinie 18. W ramach wiosny studentów zagrają dwa lokalne częstochowskie zespoły - Dreg i Rain.

W tym roku dość ciekawym przedsięwzięciem jest przejazd londyńskim autobusem. Każdy student, który posiada legitymację studencką będzie mógł jeździć tym autobusem za darmo, a każdy inny uczestnik będzie musiał zapłacić 5 zł. W środę na dachu autobusu zagra częstochowska grupa "Accident on stage". 13 maja o godzinie 16 nastąpi oficjalne otwarcie pierwszej stacji metra "Campus" . Gościem specjalnym będzie Olek Klepacz, wokalista Formacji Nieżywych Schabuff. Na otwarciu zagra zespół Pipes & Drums.Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!