Tom Jones jest żywą legendą, śpiewa i tworzy dla wielu pokoleń, jego przeboje zarówno bawią jak i skłaniają do refleksji. Ojciec chrzestny nowoczesnego soulu z mocnym głosem i przesłaniem. Na występ artysty zaprasza LiveNation do Warszawy!

Tom Jones w rodzinnej Walii, znany jako "Jones the Voice ", jest jedną z trwalszych osobistości w branży muzyki rozrywki do dziś . Jego wyjątkowa moc wokalu , zdolności i charyzmatyczna osobowość czyni go jednym z najbardziej szanowanych , podziwianych i kochanych wykonawców muzyki popularnej.

Tom Jones utrzymuje swoją popularność przez ponad cztery dekady a krytycy na całym świecie są zgodni w pełnych podziwu recenzjach zarówno jego nagrań jak i występów na żywo.
Artysta ma zasadniczy udział w szerokim zakresie muzyki choć jest najbardziej znany z hitów Kiss, Delilah i If I only knew pokazuje także prawdziwą soulową duszę; był zaangażowany w Red White & Blues Martina Scorsese , a w 2004 roku wydał album hitów zespołu z Jools Holland w Wielkiej Brytanii.
Wydana w 2012 roku płyta The Praise & Blame jest powrotem do korzeni, album został nagrany w całości w studiu Petera Gabriela w Bath w Anglii , wyprodukowany przez Ethan Johns ( Kings of Leon , Ryan Adams, Ray Lamontagne , Laura Marling , Paolo nutini ) . Album uważany jest za sensacyjne dzieło. Pod względem muzycznym można się tylko zachwycić - porywające bluesy, dynamiczne i ogniste brzmienia to repertuar dobrany idealnie.
Po sukcesie Praise & Blame w 2012 Tom Jones wydał kolejne dzieło "Spirit In The Room". Podobnie jak jego poprzednik, album zachwyca; głównie swoją prostotą, elegancją, surowością i uduchownieniem. Na albumie towarzyszą m.in. Richard Thompson, Leonard Cohen, Paul Simon i Paul McCartney.

Jego ponad 40 -letnia kariera zaowocowała wieloma nagrodami i uznaniami w tym nagrodą BRIT za wybitne zasługi dla muzyki, Silver Clef Award za całokształt twórczości.
W 2006 roku Tom otrzymał tytuł szlachecki a w 2012 wystąpił na koncercie jubileuszowym Queens Diamond Jubilee na Buckingham Palace.

Bilety już w sprzedaży na www.LiveNation.pl

Ceny biletów:
385 pln – 297 pln Parter
253 pln - Amfiteatr
220 pln – Balkon/Kanapki
198 pln - Dostawki
198 pln – Niepełnosprawni


Oferta VIP dostępna na www.PerfectPR.pl

Więcej informacji na www.tomjones.com

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!