Do sieci trafił właśnie zwiastun zimowej olimpiady w Soczi. Nietuzinkowy trailer wyreżyserowany przez Tomasza Bagińskiego, robi wśród internautów sporą furorę. Na pierwszy rzut oka bowiem wygląda jak spot...gry lub filmu.

Za reżyserię zapowiedzi tegorocznej zimowej olimpiady w Soczi odpowiedzialny jest Tomasz Bagiński, polski reżyser i animator, który był nominowany do Oscara za krótki film animowany pt. "Katedra". Producentem natomiast jest wrocławska firma Juice we współpracy z warszawską Platige Image.

Mroczny klimat, w którym utrzymany jest trailer igrzysk, nie bez przyczyny kojarzy się internautom z..."Grą o tron". Szczególnie, gdy w pewnym momencie słyszymy głos lektora, czyli Charlesa Dance'a, grającego w słynnym serialu postać Tywina Lannistera. Są też tacy, którym zwiastun przywodzi na myśl reklamę Warcrafta.

Zwiastun igrzysk jest dostępny w sieci na YouTube oraz na kanale BBC Sport.Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!