Już wiadomo, które osoby ze znanymi nazwiskami wystartują w wyborach samorządowych w listopadzie.

Tego należało się spodziewać. W najbliższych wyborach samorządowych na listach wyborczych zobaczymy wiele osób o znanych nazwiskach. Media i show biznes w wyborach samorządowych będą reprezentować takie nazwiska, jak: Szymon Majewski, Tomasz Lis (startuje w Krakowie), Zbigniew Wodecki (startuje w Łaziskach), Cichopek i Wojewódzki.

Świat sportu będzie reprezentować: 20 Małyszów i Kubica. Na wyborczych listach są też nazwiska osób nie kojarzone dotychczas z polityką, np. Karol Wojtyła.

Oczywiście w wyborach samorządowych nie zabraknie nazwisk ze świata polityki. Wystartuje m.in.: trzech Waldemarów Pawlaków (w tym jeden z SLD), Jarosław Gowin oraz Palikot, 54-ech Komorowskich, wielu Ziobrów i Tusków. w Warszawie przeciwko sobie stanie dwóch Jarosławów Kaczyńskich.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!