Kilka dni temu do naszej redakcji dotarł list napisany przez pana Tomasza Sikorę z Ząbkowic Śląskich, który próbuje odnaleźć swoją kuzynkę ze strony matki, Helenę Zubel, urodzoną w 1947 roku. Po raz ostatni widział się z nią pod koniec lat 80. w Warszawie.

Helena Zubel mieszkała w stolicy przy ul. Maltańskiej i jest to ostatni znany adres jej zamieszkania. Po pewnym czasie listy wysyłane przez Tomasz Sikorę na adres kuzynki zaczęły trafiać z powrotem do nadawcy. Okazało się bowiem, że adres pani Heleny jest nieaktualny i wyprowadziła się z tego miejsca.

Tomasz Sikora od kilkunastu lat bezskutecznie próbuje odnaleźć swoją kuzynkę. Bardzo chciałby zdobyć jej numer telefonu i ponownie się z nią zobaczyć.

Jeśli ktokolwiek jest w posiadaniu informacji, które mogłyby pomóc panu Sikorze, prosimy o kontakt z redakcją Wiadomości24 lub bezpośrednio z nim pod numerem tel. 880 361 700.


Znajdź nas na Google+

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!