Z ogromną przyjemnością informuję, że fenomenalny gitarzysta rodem z Australii wraca z trasą koncertową do Polski!

Dziś na oficjalnym FP Tommy’ego pojawiła się informacja, która polskim fanom sprawi ogromną radość! Otóż muzyk 17 marca 2017 roku, w łódzkim klubie „Wytwórnia”, rozpocznie mini trasę koncertową po naszym kraju. Będą to zaległe koncerty, które miały mieć miejsce w listopadzie tego roku.

8 listopada Tommy Emannuel zmuszony był odwołać swoje koncerty, powodu nagłego pogorszenia się stanu zdrowia. Na szczęście wszystko wróciło do normy i fani znów będą mogli nacieszyć uszy fenomenalną grą wirtuoza.

Podczas przyszłorocznych koncertów – jak podaje polski FP muzyka – odbędą się (o ile Emmanuel wyrazi na to chęć) spotkania z gitarzystą, gdzie można będzie wziąć autograf i zamienić kilka słów z idolem. Ponadto czynne będzie stoisko z gadżetami i wydawnictwami artysty.

Oto pełna lista miast, która znalazła się na trasie koncertowej artysty:
17.03.2017 – Łódź – Klub Wytwórnia
18.03.2017 – Warszawa, Klub Palladium
19.03.2017 – Gdańsk, Sala Filharmonii Bałtyckiej
20.03.2017 – Kraków, Kijow Centrum
Bilety już niebawem będą do nabycia w salach koncertowych i na portalu Ticketpro.pl

Tommy Emmanuel, urodzony w 1955 roku w Muswellbrook w Australii, już w wieku 4 lat sięgną po gitarę i nie rozstaję się z nią po dziś dzień. Fenomen Emmanuela polega na tym, iż jest samoukiem, nie umie czytać nut, a wszelkie kompozycje tworzy „na ucho”. Technikę gry „Fingerstyle” opanował do perfekcji, co czyni jego koncerty prawdziwymi wydarzeniami. Słuchacz widząc na scenie jednego wykonawcę, ma wrażenie, że gra ich co najmniej kilku. Według magazyny Guitar Player (maj 2008) jest uważany za najlepszego gitarzystę akustycznego świata.Tommy Emmanuel – oficjalny profil - https://www.facebook.com/tommyemmanuel
Tommy Emmanuel – polski profil fanów muzyka - https://www.facebook.com/TommyEmmanuelPolska

Źródło: gazetaTRYBUNALSKA.PL - przedrukowano za zgodą redakcji.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!