ToMZeT potrafi zaskakiwać ToMZeT potrafi zaskakiwać

ToMZeT potrafi zaskakiwać

26 sierpnia ruszył projekt mający na celu wydanie płyty przez debiutującego na polskim rynku muzycznym artystę ToMZeTa. Wspierając projekt można połączyć przyjemne z pożytecznym i za złotówkę otrzymać plik mp3, a za 10 złotych całą płytę.

17 października 2012 roku ukazał się w naszym serwisie artykuł Marioli Morcinkovej uchylający rąbka tajemnicy kim jest nowa twarz hip-hopu ukrywająca się pod pseudonimem ToMZeT. Rok wytężonej pracy artysty zaowocował zebraniem odpowiedniej ilości materiału do wydania płyty.
Każdy kolejny publikowany w Internecie utwór spotykał się z bardzo przychylnymi opiniami słuchaczy:

"Piosenka bardzo łatwo wpada w ucho, tekst mądry i życiowy, a w połączeniu z tym podkładem tworzy idealne połączenie. Mega pozytyw!" (Kamila)

"Generalnie powiem, że piosenka ma swój ciekawy przekaz, dobrze się wsłuchajcie, bo warto, ma sens, rap z sensem to dobra sprawa" (Bartosz)

"Tekst piosenki bardzo realistyczny i życiowy również. Pozwala dobrze zastanowić się nad swoim życiem" (Kasandra)

To tylko niektóre znalezione w sieci wypowiedzi komentujące utwory ToMZeTa. Ukazują one wyraźnie, że istnieją w Polsce osoby, którym potrzebna jest muzyka wyrażająca myśli tak często skrywane przed światem. Warto więc wesprzeć rozpoczęty 26 sierpnia na portalu Polak potrafi projekt artysty, pragnącego wydać płytę z utworami będącymi szczerym odzwierciedleniem tego, co kryje się w najgłębszych zakamarkach jego umysłu.

Projekt jest otwarty do 25 października. Wspierając go, stajemy się niejako współwydawcą tej płyty, wpływając jednocześnie na polski rynek muzyczny. Czas płynie szybko, nie zmarnujmy więc danej nam okazji wypromowania tego, co gra w ludzkiej duszy i usłyszenia na płycie osobistych myśli, głośno i odważnie wyśpiewanych przez ToMZeTa.

Znane nazwiska mają wsparcie dużych koncernów, małe projekty muszą bronić się same, licząc na wsparcie słuchaczy. Jeśli więc zależy nam na muzyce ubranej w słowa dla myślących, nie przechodźmy obojętnie obok tego projektu. Wykorzystajmy daną nam szansę przyczynienia się do tego, by utwory z autentycznym, osobistym tekstem, płynącym z serca i duszy, przetrwały.

Ze szczegółami projektu oraz możliwościami wsparcia go można zapoznać się na portalu Polak potrafi.

Piosenką promującą płytę Trzecia strona świata zainteresowała się między innymi znana i ceniona polska aktorka Małgorzata Kożuchowska, którą możemy zobaczyć w kilku scenach teledysku do tego utworu.ToMZeT potrafi zaskakiwać swoimi pomysłami muzycznymi i zapewne uczyni to jeszcze wielokrotnie, jeśli tylko umożliwimy mu to odpowiednim wsparciem.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!