Po raz pierwszy wyjątkowe show motoryzacyjne odbędzie się w Polsce. 21 września Jeremy Clarkson, Richard Hammond oraz James May odwiedzą Stadion Narodowy, aby poprowadzić największe, motoryzacyjne show sceniczne!

„Postanowiliśmy przenieść wasz ulubiony program motoryzacyjny na scenę i stworzyć najlepsze widowisko motoryzacyjne we wszechświecie. Z telewizyjnej odsłony Top Gear wybraliśmy to, co najlepsze i postaramy się odtworzyć nasze wyczyny na żywo. Efekt na pewno będzie udany!" - stwierdził Jeremy Clarkson na stronie Top Gear Live.

Top Gear Live odbędzie się w Warszawie jako edycja specjalna Verva Street Racing. Show pełne będzie jazdy precyzyjnej i pokazów kaskaderskich. Pojawią się na nim gwiazdy Orlen Team - Adam Małysz, Jacek Czachor, Marek Dąbrowski oraz Kuba Przygoński. Imprezę odwiedzą również kierowcy Verva Racing Team, czyli Patryk Szczerbiński i Kuba Giermaziak.

Top Gear Live zobaczyło już 1,5 miliona osób na całym świecie. Do każdej trasy wykorzystuje się 135 ciężarówek, 3 statki oraz 1 samolot transportowy. Widowisko można było podziwiać już w Australii, Holandii, Rosji, RPA i Wielkiej Brytanii. Występ w Polsce będzie pierwszym w Europie środkowo - wschodniej!

Bilety można kupować od 10 czerwca za pośrednictwem serwisu eBilet.pl lub w salonach sieci Empik. Ceny uzależnione są od miejsca na stadionie. Najtańsze bilety kosztują 99zł, droższe 129zł, natomiast najdroższe 159zł.

źródło: vervastreetracing.pl

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!