(© plakat)

Wystawa jest malarską opowieścią o polskich i japońskich ogrodach artystów skupionych wokół SISTO Gallery – SzukaPozytywna.pl.

Artyści chcą, aby ich obrazy dodawały energii na co dzień, zwracały uwagę na to, co w życiu piękne i spowodowały, że częściej będziemy się do siebie uśmiechać. Ich prace są punktem wyjścia do snucia opowieści o tym, co w sztuce zaskakuje i przyciąga uwagę, co wywołuje w nas poczucie ładu, koi zmysły, uspokaja. Twórcy konsekwentnie przeciwstawiają się depresyjnym nastrojom. Łączy ich wspólna, jakże optymistyczna wizja ogrodów, wpisujących się w przestrzeń uniwersum…

Swoje prace pokażą: Joanna Bąk, Jolanta Biedroń, Renata Brzozowska, Renata Domagalska, Wacław Jagielski, Anna Masiul-Gozdecka, Anna Rosiek, Marta Sobczak-Pętoń, Joanna Tokarczyk, Jerzy Treit.

Tournée wystawy Ogrody Polskie Ogrody Japońskie będzie odbywać się do sierpnia 2012 i odwiedzi miasta: Sucha Beskidzka, Zakopane, Kielce, Myslenice, Limanowa i Lwów.

Więcej na overflow:hidden możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!