Dziś około godz. 12.05 służby ratunkowe w Zduńskiej Woli odebrały zgłoszenie o wypadku w miejscowości Kotliny na trasie nr 710, miedzy miejscowościami Rossoszyca z Szadkiem. Samochód osobowy zjechał na przeciwny pas i zderzył się z ciężarową Scanią.

Na miejsce zadysponowane zostały wszystkie służby ratunkowe, pogotowie, straż pożarna i policja. Okazało się, iż w wypadku brały udział dwa pojazdy: osobowy Opel Corsa i ciężarowa Scania. Ze wstępnych ustaleń można powiedzieć, że samochód osobowy zjechał na przeciwny pas jezdni i zderzył się z prawidłowo jadącą Scanią. Jak poinformował W24 oficer dyżurny PSP w Zduńskiej Woli, lekarz stwierdził zgon 60-letniego mieszkańca Sieradz, kierowcy Opla.

Naczelnik wydziału dochodzeniowego zduńskowolskiej policji powiedział W24, że na razie nie można powiedzieć dlaczego doszło do tej tragedii. Wszystkie czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z komendy w Zduńskiej Woli pod nadzorem prokuratora rejonowego w Zduńskiej Woli. Jak poinformował Wiadomości24.pl naczelnik Buczkowski, trasa nr 710 będzie zablokowana przez co najmniej godzinę, gdyż trzeba wyciągnąć z rowu samochód ciężarowy, który w skutek wypadku przewrócił się na bok.

Współautor artykułu:

  • Jarosław Stanioch

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!