Około godz. 18.15 służby ratunkowe w Sieradzu zostały powiadomione o potrąceniu pieszego. Do wypadku doszło na ul. POW, w okolicach ulicy Wiejskiej.

Na miejsce zdarzenia został wysłany zespól wypadkowy ze stacji pogotowia ratunkowego. Na miejscu okazało się, że na prostym odcinku drogi kierujący samochodem osobowym marki Opel potrącił w okolicach przejścia dla pieszych 12 letniego chłopca. Ratownicy przystąpili bezzwłocznie do reanimacji dziecka; niestety bezskutecznie.


Lekarz stwierdził zgon dziecka. W miejscu gdzie doszło do tragicznego wypadku przejście dla pieszych jest bardzo dobrze widoczne. Kierującym oplem okazał się 55-letni mieszkaniec miejscowości pod Sieradzem, był trzeźwy. Dokładne przyczyny tragicznego wypadku ma wyjaśnić dochodzenie, prowadzone pod nadzorem sieradzkiej prokuratury.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!