(© Agencja TVN/x-news)

Trener Legii Warszawa cieszy się z meczu ze Sportingiem. Dlaczego? Bo zespół zagra o "coś". "Nie o pietruszkę, nie o twarz, tylko o to, że możemy zagrać w Lidze Europy" - mówił.

W ostatniej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów Legia Warszawa podejmie Sporting. Spotkanie to będzie bezpośrednią walką o trzecie miejsce w grupie, które zapewni udział w 1/16 finału Ligi Europy. - Cieszymy się bardzo, że mamy szanse zagrania meczu o stawkę z bardzo dobrym przeciwnikiem i o „coś”. Nie o pietruszkę, nie o twarz, tylko o to, że możemy zagrać w Lidze Europy. Drużyna z Lizbony jest na razie jedynym klubem, któremu nie strzeliliśmy gola i chcemy to zmienić - powiedział na konferencji prasowej Jacek Magiera, trener Legii Warszawa.Legioniści odbyli już trening przed meczem z portugalską drużyną.


Agencja TVN/x-news

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!