Polski Związek Piłki Siatkowej ogłosił, że Ferdinando De Giorgi zostanie nowym trener reprezentacji Polski siatkarzy. Włoski szkoleniowiec podpisał kontrakt do 2020 roku.

Dla Ferdinando De Giorgiego praca z polską kadrą będzie debiutem w roli trenera reprezentacji. Zanim jednak do tego dojdzie, Włoch dokończy sezon ligowy jako szkoleniowiec ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Klub z Opolszczyzny broni tytułu mistrzowskiego, który wywalczył pod wodzą 55-latka. - Znam Fefe od bardzo dawna, jeszcze z czasów mojej gry. Na pewno nie będzie kierował się tym, że powoła zawodnika X, a nie Y dlatego, że on był u niego w klubie. Wydaje mi się, że takie podejście do sprawy jest bardzo płytkie - powiedział Alojzy Świderek, asystent Raula Lozano, gdy ten był trenerem kadry w latach 2005-2008.Press Focus/x-news

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!