Start wyścigu MMP Start wyścigu MMP

Start wyścigu MMP (© Piotr May)

Słońce za oknem. Motocyklistów na ulicach coraz więcej. Policja trąbi o akcjach skierowanych przeciwko piratom drogowym na dwóch kółkach, a ja zaproponuję: chcesz poszaleć na motocyklu? Jedź na Tor Poznań!

Jak co roku, także i w tym sezonie można potrenować i sprawdzić się z lepszymi na „Torze Poznań”. Treningi dla amatorów odbywać się będą w środy: 7, 20, 27 maja, 17 czerwca, 8,15, 22 lipca, 5,12,19 sierpnia, 2, 9, 23, 30 września w godzinach 15-18. Cena za taki trening to 100 zł.

Członek Automobilklubu Poznańskiego płaci 50 zł. Opłata jest pobierana gotówką przy bramie wjazdowej. Należy tylko pamiętać o porządnym ubraniu motocyklowym i normie hałasu, jaką musi spełniać nasz motocykl (dla motocykli seryjnych max 98 dB, ale nie więcej niż na tabliczce znamionowej motocykla).

Zapraszam wszystkie „warzywa" na dwóch kołach do zmierzenia się z samym sobą właśnie tam, a nie na ulicach. Tor Poznań potrafi bardzo szybko sprowadzić na ziemię i zweryfikować umiejętności.

Przydałoby się także, aby władze innych miast, posiadających na swoim terenie tory czy też nieużywane lotniska, zorganizowały podobne treningi u siebie. Edukacja to podstawa wychowania i daje dużo więcej niż straszenie (jak np. ostatnia akcja policji „Użyj Wyobraźni” z kontrowersyjnymi plakatami w tle.)

więcej informacji znajdziesz tutaj

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!