(© herb klubu)

Trzech nowych piłkarzy podpisało już kontrakty z Wisłą Płock. Od rundy wiosennej w pierwszoligowym klubie występować będą: Łukasz Juszkiewicz, Marcin Nowacki i Łukasz Nadolski.

Łukasz Juszkiewicz występował przez ostatnie trzy sezony w Widzewie Łódź. Piłkarz ten rozegrał 101 występów w ekstraklasie. Podpisał z Wisłą kontrakt do 2011 roku.

Marcin Nowacki rozegrał w ekstraklasie 157 meczów. W przeszłości był zawodnikiem m.in.: Odry Wodzisław i Groclinu Grodzisk Wlkp., a ostatnio Ruchu Chorzów. Niespełna 29-letni ofensywny pomocnik podpisał kontrakt do czerwca 2012 roku, podobnie jak Łukasz Nadolski. 22-letni obrońca ostatnio występował w norweskim Sogndal IL.

"Dokonaliśmy tych transferów, ponieważ myślimy nie tylko o obecnym sezonie, ale również następnym. Wówczas chcemy walczyć o coś więcej niż tylko utrzymanie w lidze" - powiedział prezes Wisły, Jerzy Ożóg.

Po 19 kolejkach płocki zespół zajmuje 15. miejsce (18 pkt), oznaczające degradację do drugiej ligi.


źródło: Wisła Płock

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!