Lubuscy policjanci pod nadzorem sulęcińskiej Prokuratury wciąż ustalają okoliczności makabrycznego wypadku, do którego doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek, na drodze wojewódzkiej nr 139, w pobliżu Gądkowa Wielkiego.

St. sierż. Grzegorz Jaroszewicz z Zespołu Prasowego KWP w Gorzowie Wielkopolskim zasłania się dobrem policyjnego i prokuratorskiego postępowania i do znanych już faktów dodaje jedynie, że dzisiaj przeprowadzona zostanie sekcja zwłok ofiar wypadku.

Czy nastąpi tak oczekiwany przełom w sprawie, nie wiadomo. Prawdą jest, że wszyscy zainteresowani tego oczekują.

Przypomnijmy. Przed godziną 1.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie został poinformowany o rozbitym samochodzie znajdującym się na drodze prowadzącej do miejscowości Gądków Wielki.

Po przybyciu na miejsce policjanci potwierdzili tę informację.

Renault megane zjechał z drogi, uderzył w drzewo i stanął w płomieniach. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosły trzy osoby.

- Zaraz też policyjni specjaliści z KPP w Sulęcinie oraz KWP w Gorzowie Wielkopolskim, pod nadzorem prokuratora, przystąpili do oględzin miejsca zdarzenia - informował rzecznik prasowy KWP kom. Marcin Maludy.

Zebrane ślady posłużą w odtworzeniu przebiegu zdarzenia. Policjanci liczą też na obiecujące dla śledztwa informacje.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!