(© Szymon Starnawski)

TVN zerwała współpracę z Legią Warszawa dotyczącej emisji serialu "Legenda" na fanpage'u Player.pl po tym, jak kibice stołecznej drużyny wywiesili na meczu obraźliwy transparent o szubienicach.

TVN zerwała współpracę z Legią Warszawa dotyczącej emisji serialu "Legenda" na fanpage'u Player.pl po tym, jak kibice stołecznej drużyny wywiesili na meczu obraźliwy transparent o szubienicach. Z Player.pl zniknęły dotychczasowe trzy odcinki serialu "Legenda" emitowanego z okazji 100-lecia istnienia warszawskiego klubu. Jak podał portal Legia.net, na oficjalnym profilu Player.pl na Facebooku poinformowano, że "zarząd TVN S.A. podjął decyzję o zaprzestaniu współpracy z Legią, dlatego też materiał nie jest dostępny".

Podczas meczu Legia Warszawa - Piast Gliwice 8 maja na trybunie zajmowanej przez najbardziej zagorzałych fanów kibice wywiesili napis: „KOD, Nowoczesna, GW, Lis, Olejnik i inne ladacznice, dla was nie będzie gwizdów, będą szubienice”. Klub odciął się od tej akcji wydając oświadczenie, w którym czytamy m.in.: - "Uważamy za całkowicie niedopuszczalne jakiekolwiek odniesienia do przemocy. Przy Łazienkowskiej nie ma miejsca dla tego typu treści, a nasz stadion pozostaje zawsze otwarty dla wszystkich chcących wspierać Legię Warszawa."

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!