Twój pies boi się fajerwerków? Te sposoby mogą mu pomóc!

  • Dziennik Łódzki

DW

Twój pies boi się wystrzałów? Sylwester, odpusty i imprezy miejskie są dla niego koszmarem? Istnieją sposoby, które mogą zminimalizować stres. Sprawdź, które z nich najbardziej odpowiadają potrzebom twojego pupila!

Wideo

polecane: Flesz: Więzienie za przekręcanie liczników

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

31.12.2018, 17:02

Bedzie wojna to ludzie tez beda na fb wypisywać bo za głośno ludziom się już w dupach poprzewracało jak pies się będzie bal odkurzaca to nie należy odkuzac bo się boi

28.12.2018, 11:52

boi się również pijanego krzyczącego właściciela, koncertów plenerowych, burzy, klaksownów, piszczących i płaczących dzieci. Zakażmy wszystkiego. Kononowicz na prezydenta.

28.12.2018, 10:45

Mój pies się bojii wychodzić na dwór bo szczelajom petardami i nie wiem co mam zrobić boji się panicznie i trześie

27.12.2018, 17:42

Ja miałem takiego psa który późnym wieczorem nie życzył sobie aby osoby przechodzące koło bloku za głośno mówiły gdyż zaraz był zdenerwowany i głośno szczekał . Był zdenerwowany gdyż spał a osoby przechodzące za głośno mówiły Jak trzeba było udzielał się społecznie milicjanci gonili przestępcę włączył się do akcji i leciał tylko nie wiem czy za milicjantami czy za przestępcą ? Jak bobrze pamiętam raz dzięki mojemu psu szybciej ujęli przestępcę . Wstyd mnie było a musiałem lecieć za swoim psem . Siedział na ławce i obserwował albo obsikał zakupy znajomym jak leżały na chodniku .l

27.12.2018, 17:29

Mój pies był ładniejszy od widocznego na głównym zdjęciu być może to nie jest pies rasowy ? Moja rada jest taka niech leży pod pierzyną lub kołdrą na czas wystrzałów fajerwerków . Położyć się z pupilem na okres jak wymieniłem . Gorzej jak będzie to duży masywny pies . Być może należy delikatnie zasłonić mu uszy ? Mój pies był kąpany raz w tygodniu wieczorem ale nie powinno w okresie zimowym wychodzić z psem na zewnątrz . Rano dopiero po dokładnym osuszeniu włosów , skóry psa .

27.12.2018, 17:17

Szarik nosił bomby w zębach a teraz psy to jakieś "cioty", chowane przez właścicieli na przytulanki a nie na "prawdziwego psa". NORMALNY pies petard się nie boi! Dlaczego większość poznaniakó ma się dostosowywać do... psów?! Kogoś chyba zdrowo pokręciło!

27.12.2018, 17:17

Kohn puknij się w łeb

27.12.2018, 17:11

A może zakazać całkowicie tego „goowna” ???. Cierpią nie tylko zwierzaki domowe ale też te dziko żyjące.
Każdemu kretynowi z petardą czy pudełkiem fajerwerków z marketu polecam spotkanie z rozszalałym ze strachu 55 kg psem którego reakcją na wystrzały jest niekontrolowana agresja wobec obcych..... ehhh