Ziściła się wizja z drugiej części filmu "Powrot do przyszłości". Filmowcy opowiadający o przygodach Marty'ego McFly'a, przewidzieli sensacyjny triumf Chicago Cub.

Baseballiści Chicago Cubs pokonali w środę Cleveland Indians 8:7 i wygrali World Series, finały najlepszej ligi świata, MLB. Dla drużyny z "Wietrznego miasta" był to pierwszy triumf od 108 lat. Sensacyjne rozstrzygnięcie nie były jednak zaskoczeniem dla twórców... drugiej części "Powrotu do przyszłości".

W słynnym filmie z 1989 roku główny bohater, Marty McFly, przeniósł się w czasie do 2015 roku. Mistrzami MLB zostali wówczas właśnie zawodnicy z Chicago. - Pomyłka tylko o rok. Nieźle. Gratulacje, Cubs - napisał na Twitterze Michael J. Fox, odtwórca głównej roli.

US CBS/x-news

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!