Największy zespół reggae - UB40 który przetrwał ponad 30 lat w branży muzycznej przywiezie swoją pozytywną energię i muzykę do Polski wiosną przyszłego roku. Wystąpią w klubie Stodoła (Warszawa) 23 kwietnia 2015 roku!

UB40 utworzony został w 1978 roku w Birmingham w Wielkiej Brytanii. Nazwa zespołu pochodzi od oznaczenia brytyjskiego formularza wydawanego osobom pobierającym zasiłek dla bezrobotnych (ang. Unemployment Benefit, Form 40).
Zespół wydał ponad 50 singli w Wielkiej Brytanii ale także osiągnął znaczący sukces międzynarodowy. UB40 został nominowany do nagrody Grammy za Najlepszy Album Reggae aż cztery razy i jest uważany za jeden z największych na świecie i najlepiej sprzedających się artystów muzycznych. UB40 sprzedali ponad 70 milionów płyt.

Ich przeboje znają wszyscy począwszy od debiutanckiego "Food for Thought", "Red Red Wine", " Can't Help Falling in Love " aż po ich wersję przeboju "I Got You Babe".

Więcej informacji na www.ub40.co.uk i www.livenation.pl

23 kwietnia KLUB STODOŁA, WARSZAWA

Bilety w cenach - 165 PLN i 220 PLN dostępne na
www.stodola.pl i www.LiveNation.pl


A poniżej jeden z hitów UB40

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!