Koncert Galowy Impresji Artystycznych 2012 Koncert Galowy Impresji Artystycznych 2012

Koncert Galowy Impresji Artystycznych 2012 (© M. Wróbel)

Fundacja Pro Omnibus z Ciechocinka rozpoczyna serię koncertów świątecznych w których wystąpią młodzi, utalentowani niepełnosprawni. W tegorocznych występach akompaniować im będzie orkiestra symfoniczna Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.

W koncertach wystąpi dwunastka podopiecznych, którzy prezentowali się podczas Impresji Artystycznych, czyli Festiwalu Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej, który corocznie odbywa się w lipcu w Ciechocinku.

Tegoroczne koncerty świąteczne odbywają się przy udziale Orkiestry Symfonicznej Akademii Muzycznej w Bydgoszczy pod dyrekcją prof. Pawła Radzińskiego.

Koncerty odbywać się będą:

- 6 grudnia o godz. 16.30 w Szpitalu Onkologicznym w Bydgoszczy,
- 9 grudnia o godz. 13.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Raciążku a o godz. 16.30 w Kościele Parafialnym w Ciechocinku,
- 10 grudnia o godz. 16.00 w Kościele na Wrzosach w Toruniu,
- 16 grudnia o godz. 11.00 w Kościele Parafialnym w Topólce

Oprócz tego we wtorek 18 grudnia o godz. 19.00 niektórzy uczestnicy zaśpiewają z orkiestrą prof. Radzińskiego podczas koncertu w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Współautor artykułu:

  • Marta Wróbel

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!