Organy dyscyplinarne UEFA przyznały Legii Warszawa walkowera w pierwszym meczu III rundy el. Ligi Europy, który klub rozegrał przeciwko FK Kukesi. Rewanż przewidziany jest na czwartek.


O decyzji piłkarskiej organizacji poinformował na swoim Twitterze Seweryn Dmowski, szef komunikacji w warszawskim klubie. UEFA nałożyła na albański zespół również karę finansową w wysokości 70 tys. euro oraz dwa mecze bez publiczności na trybunach. FK Kukesi nie została wykluczona z europejskich rozgrywek.

Przypomnijmy, że w pierwszym meczu III rundy eliminacji Ligi Europy, w którym zmierzyły się ze sobą FK Kukesi i Legia Warszawa doszło do skandalu. W 53. minucie kamieniem rzuconym z trybun został trafiony Ondrej Duda, zawodnik polskiego klubu. Mecz został przerwany, a Legia pod eskortą policji przedostała się na lotnisko, skąd powróciła do kraju.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!