PO, PiS i Ruch Palikota - swoisty układ równań z trzema niewiadomymi...

PO jest partią założoną w pierwszych latach XXI wieku, założycielami partii byli Andrzej Olechowski, Maciej Płażyński (wówczas AWS) oraz Donald Tusk (wówczas Unia Wolności).

PO to ideologiczna mieszanka poglądów liberalizmu konserwatywnego i chrześcijańskiej demokracji.

PO - krótka charakterystyka niejasnej postawy - krzyża z Sejmu ruszyć nie dadzą, ale jak będzie trzeba opodatkują kler!

Moja propozycja - niech kler zapłaci czynsz (podatek) za każdy centymetr kwadratowy, który krzyż zajmuje na ścianie sejmowej. Niech płacą ZUS, jak każdy obywatel i niechaj porzucą tacę, wszakże w Polsce żebractwo jest surowo prawem zakazane...

PiS jest "najjaśniej" zdeklarowanym, skrajnie prawicowym ugrupowaniem ze "zraczoną naroślą" pod tytułem Solidarna Polska (skutek uboczny niezdrowego prowadzenia polityki przez prezesa prezesów).

Ruch Palikota - geje, lesbijki, marihuana, emancypantki, feministki i wolność dla wszystkich - o niczym innym Polska bezrobotna, głodna, bezdomna i pozbawiona podstawowych potrzeb społeczno-socjalnych nie marzy!

Jaki będzie wynik tego równania: X(PO) dodać Y(PiS) i dodać Z(RP) w jednym parlamencie =?

Lepiej nawet nie próbować tego przewidzieć...

Moje Trzy Grosze

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!