Screen gry "Wigilia w Radomiu" Screen gry "Wigilia w Radomiu"

Screen gry "Wigilia w Radomiu".

Na telefony komórkowe i tablety powstała gra mobilna inspirowana wydarzeniami świątecznymi w Radomiu. Jeśli jesteś posiadaczem systemu Android i lubisz tego typu gry, to stworzono je z myślą o Tobie.

Stworzoną przez warszawskie studio Avantis, dostawce usług mobilnych grę, można pobrać ze strony Google Play. Aplikację"Wigilia w Radomiu"zainstalowało ponad 50 tysięcy użytkowników.

W opisie czytamy, że naszym zadaniem jest zbicie łapy chytrej baby. Nie dać jej wziąć napojów i uratować Wigilię w Radomiu. Gra jest bardzo prosta, do jej obsługi wystarczy wprawny kciuk i refleks. Przed graczem wyświetla się stół, a na nim stoi dwanaście butelek napoju. Zadanie polega na obronie przed ręką, która próbuje te napoje ze stołu ściągnąć.

Ręka symbolizuje oczywiście znaną a internetu "chytrą babę". I ją właśnie musimy pacnąć. Od naszej sprawności manualnej i szybkości działania zależy, jak długo stół zostanie nienaruszony. Gdy na stole pozostanie mniej niż cztery butelki, wtedy przegrywamy.

W grę możemy zagrać na stronie www.tecbug.pl/wigilia

Moje Trzy Grosze

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!