Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkich we wtorek 18 marca o godz. 18:00 na kolejne spotkanie Konfucjańskiego Klubu Filmowego. Tym razem zaprezentowany zostanie film Kaige Chena „Uwodzicielski księżyc”.

Rok 1911, nastoletni Yu Zhongliang mieszka w domu rodziny szwagra, gdzie nie jest dobrze traktowany. Jego najbliższą towarzyszką zabaw jest Pang Ruyi - to chwile spędzone z nią dają mu ukojenie. Pewnego dnia nie wytrzymuje, dosypuje arszenik do fajki szwagra i ucieka. Po dziesięciu latach od tamtego wydarzenia pracuje jako żigolo w Szanghaju. Niespodziewanie okazuje się, że Ruyi odziedziczyła spory majątek. Szef Zhonglianga wysyła go, by przejął fundusze kobiety. Spotkanie z sympatią z dzieciństwa doprowadza do wybuchu wielkiego uczucia...

Film zostanie poprzedzony krótką prelekcją, a po projekcji filmu zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w dyskusji.
Wstęp wolny!

Czas: 18 marca godz. 18.00
Miejsce: Instytut Konfucjusza w Krakowie, ul. Radziwiłłowska 4, Sala Malinowa, I piętro.
Więcej informacji: www.instytutkonfucjusza.pl

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!