(© plakat)

Artystyczne Zderzenia to cykliczna propozycja multimedialnych spotkań w formie talk-show na kulturalnej mapie Krakowa. Zaproszeni goście pochodzą najczęściej z innych, niż Małopolska regionów Polski.

Projekt jest pomysłem Ewy Włodarskiej, poetki oraz Marty Półtorak dziennikarza i poetki. Zaproszeni goście to najczęściej osoby skupione na artystycznych portalach społecznościach, które pragną spotkać się w „realu” i promować swoją twórczość. Jednak celem Zderzeń…nie jest tylko i wyłącznie prezentacja, ale przede wszystkim dialog pomiędzy zaproszonymi gośćmi i ich własnym dorobkiem. Tym razem zintegrujemy ze sobą świat poezji i obrazu.

Wystąpią dla Państwa: Mirka Szychowiak-poetka w zderzeniu z fotografami: Marią Kuczarą i Rafałem Babczyńskim. Stroną muzyczną zajmą się: Ewelina Jurczak, Mirosław Gumularz i Grzegorz Jurczak, a videoarty przygotuje Bartosz Wołkowski.

Celem przedsięwzięcia jest pokazanie, że sztuka pomimo pozornych różnic jest tak naprawdę tylko kodem w ukazywaniu wartości zarówno uniwersalnych, jak i osobistych. Każdy z zaproszonych gości będzie konfrontowany z artystą, reprezentującym inny rodzaj sztuki lub formy estetycznej, w obrębie tych samych rodzajów działalności artystycznej.

Informacje na FACEBOOK

Piwnica Pod Baranami. PRACOWNIA
Rynek Główny 27, Kraków
15. Marca 2013, Godz. 19.00
Wstęp wolny

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!