Nawet rzęsisty deszcz nie przeszkodził w rozegraniu już raz przełożonych z jego powodu zawodów. W turnieju siatkówki plażowej zwyciężyli Artur Baca i Kamil Kowalewski.

Najlepszymi, spośród 12 duetów startujących w turnieju siatkówki plażowej rozegranym z okazji 40-lecia praw miejskich Libiąża i pięciolecia Zakładu Górniczego „Janina”, okazali się: libiążanin Artur Baca w parze z Kamilem Kowalewskim z Jastrzębia.

W finale pokonali oni braci Konrada i Wojciecha Kozików, którzy jako druga para w historii sekcji LCK awansowali do finału Mistrzostw Polski juniorów! Trzecie miejsce w turnieju przypadło krakowianom Damianowi Kostrzewie i Karolowi Szczepanikowi. Najlepsi otrzymali cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez Południowy Koncern Węglowy S.A.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!