Młodzież w wolnych chwilach zbiera się przy fortepianie w sali gregoriańskiej, na wspólne śpiewanie Młodzież w wolnych chwilach zbiera się przy fortepianie w sali gregoriańskiej, na wspólne śpiewanie

Młodzież w wolnych chwilach zbiera się przy fortepianie w sali gregoriańskiej, na wspólne śpiewanie.

W Ciechocinku trwają XIV Impresje Artystyczne, czyli Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej. Prawie trzytygodniowa impreza składa się z dwóch części: warsztatów wokalnych oraz serii koncertów.

Warsztaty wokalne poprowadzą profesjonalne instruktorki: Ewa Lewandowska, Agnieszka Szromek, Agnieszka Olszewska i Katarzyna Piasecka. Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli doskonalić technikę śpiewu, poszerzać skalę głosu, pracować nad dykcją. Ważnym aspektem tych szkoleń jest możliwość pracy nad właściwą interpretacją piosenek.

W warsztatach wokalnych i koncertach po warsztatowych uczestniczy 50 utalentowanych
osób z różnych zakątków Polski.

Współautor artykułu:

  • Magdalena Wróbel

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!