W Krakowie rozpoczął się II Cracow Fasion Week. Na początek - konkurs Cracow Fashion Awards 2010. Tydzień mody w Krakowie potrwa od 21 do 27 marca 2010.Prezentacja 56 kolekcji dyplomowych studentów Krakowskich Szkół Artystycznych odbyła się w nowym, większym miejscu. W Hali Targów w Krakowie, konkurs na najlepszą kolekcję mogło obejrzeć więcej osób niż w poprzednich latach, a pamiętajmy, że to już 14. edycja CFA. Dzisiaj wygrana w tak prestiżowym konkursie, to prawie pewność kolejnych sukcesów w Polsce i za granicą.


Przytoczyć można sukcesy absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubiorów
International Talent Support w Trieście, Złota Nitka w Łodzi (w 2009 roku przyznano wszystkie nagrody główne i 80 proc. wyróżnień studentom SAPU), awangardowe OFFashion w Kielcach. Nie można też pominąć ważnej nagrody dla Szkoły.

W Rydze absolwentki SAPU wywalczyły statuetkę „The best School Habitus Baltija 2009”. Jury przyznało też nagrodę główną Anecie Zielińskiej za kolekcję "Echo".


Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!