1 Łódzki Festiwal Kabaretowy 1 Łódzki Festiwal Kabaretowy

1 Łódzki Festiwal Kabaretowy

W sobotę 20 listopada o godz. 18 w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się "1 Łódzki Festiwal Kabaretowy". W charakterze gwiazd wystąpią Kabaret Moralnego Niepokoju, Paranienormalni, Kabaret Pod Wyrwigroszem.

Założeniami organizatorów tego festiwalu jest połączenie występu gwiazd kabaretowych z artystami i formacjami które otrzymały wyróżnienia i nagrody na przeglądach w ostatnim roku.

Festiwal w założeniu ma mieć charakter cykliczny.
20 listopada w 4 godzinnym widowisku zaprezentują się przed publicznością: Kabaret Moralnego Niepokoju, Paranienormalni, Kabaret Pod Wyrwigroszem, jako gwiazdy Festiwalu. Wystąpią również Kabaret Chyba, Czesuaff i Widelec w starciu pod kryptonimem Kabaretowa Wojna Gangów.

Być może widzowie będą mieli okazję zobaczyć Mariolkę-Krejzolkę, usłyszeć piosenkę "Jesteś spalona" w wykonaniu Kabaretu Pod Wyrwigroszem czy przenieść się wraz z Kabaretem Moralnego Niepokoju do Karczmo-Oberży "Wylęgarnia Smaku".

Wieczór pierwszej edycji Festiwalu poprowadzą: Katarzyna Pakosińska z Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz Krzysztof Szubzda z Kabaretu Hrabi.

Zaplanowanie sobie tego listopadowego wieczoru w Hali Atlas Arena jest gwarancją wspaniałej zabawy i rozrywki!

Bilety w cenie 30zł, 50zł, 70zł, 90 zł do nabycia:

Atlas Arena – al. Bandurskiego 7
CIK –Piotrkowska 102 A,
Strefa Biletów – ul. Piotrkowska 59.
Internet: www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.biletynakabarety.pl

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!