Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, panowie ze Stowarzyszenia Rozwoju i Promocji Wsi w Nądni zaprosili wszystkie mieszkanki wsi na uroczyste spotkanie, które odbyło się w sali wiejskiej. W Nądni pod Zbąszyniem panie już świętują.

Dla wszystkich pań kwiaty i życzenia!

1 marca 2014 r. okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, panowie ze Stowarzyszenia Rozwoju i Promocji Wsi w Nądni zaprosili wszystkie mieszkanki wsi na uroczyste spotkanie, które odbyło się w sali wiejskiej.


Przybyłym na spotkanie paniom życzenia złożyli Burmistrz Zbąszynia – Tomasz Kurasiński, Prezes Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka Obra - Warta – Bernard Dorożała, Radny gminy Zbąszyń – Hubert Krawczyk oraz Prezes Stowarzyszenia Rozwoju i Promocji Wsi Nądnia – Sławomir Przybyła.


Dla licznie zgromadzonych pań przygotowany został poczęstunek, kwiaty oraz program artystyczny. Na scenie wystąpili uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nądni a także zbąszyński zespół z repertuarem piosenek Agnieszki Osieckiej.

Organizatorem Dnia Kobiet w Nądni były Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Wsi Nądnia, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka Obra-Warta oraz gmina Zbąszyń.

Dzień Kobiet jest sympatycznym gestem i chwilą do zastanowienia się, że należy nam się więcej uwagi, troski, szacunku (Urszula Dudziak)

Tekst, foto - Mateusz Basiński Referat Ogólnoadministracyjny i Promocji
Urząd Miejski w Zbąszyniu
ul. Por. Żwirki 1, 64-360 Zbąszyń
Tel. 68 3866009 wew.320

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!