Strajki- Tak. Przekręty- Tak. Smród i opóźnienia- Tak. Praca dla setek tysięcy ludzi? Tak. Ale tylko dla swoich, lub znajomych ministra. Cała prawda o PKP.

PKP w infopracy.pl zamieściło ofertę pracy dla: Menedżera Dworca oraz Zastępcy Menedżera Dworca (w Departamencie Eksploatacji Nieruchomości).Miejsce pracy: Tarnów. W takim mieście jak Tarnów (120 tys. mieszkańców) to jest OGŁOSZENIE ROKU, kiedy szuka się dwóch managerów, w poważnej instytucji ( mimo wszystko), pewnie z niezłymi ( jak na Tarnów) zarobkami. Zapewne bardzo dużo ludzi zgłosiło by się na ten anons, zapewne również z Krakowa. Tylko jest jedno małe ale...W infopracy.pl ogłoszenie ukazało się 6 lutego br , a termin zgłaszania aplikacji ustalono na 29 stycznia!!! W dokumentacji niby-rekrutacji będzie wszystko w porządku – dało się publiczne ogłoszenie. A to, że wiedzieli o tym ( we właściwym czasie) tylko znajomi królika to już inna sprawa. PKP to nie jedna z instytucji publicznych – to państwo w państwie.
Jak widac na załączonej fotografii ( jest przy ogłoszeniu o pracy) PKP jest piękne tylko na zdjęciu.
artur.kubanik@gmail.com

Portfel

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!