24 czerwca około godz. 2.40 nad ranem na drodze krajowej nr 2 (trasa Warszawa - Moskwa) w okolicach miejscowości Polaki (gm. Kotuń) doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym śmierć poniósł 21-letni mieszkaniec pow. siedleckiego.

Jak wynika z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów 21-letni mieszkaniec gm. Kotuń (pow. siedlecki) kierując samochodem marki Audi, jadąc od strony Siedlec w kierunku Warszawy utracił panowanie nad samochodem, po czym zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem ciężarowym marki Volvo.

Uszkodzenia pojazdów dowodzą, że siła uderzenia była potężna. Jak wyjaśnia oficer prasowy kom. Jerzy Długosz, przód samochodu osobowego został doszczętnie zniszczony, a silnik z pojazdu znajdował się kilkadziesiąt metrów od wraku auta. W ciężarówce i jej przyczepie uszkodzone zostały osie jezdne pojazdu. Do godz. 8 ruch na trasie był całkowicie zablokowany. W tym czasie policjanci zorganizowali objazdy, na które kierowano podróżnych. Najprawdopodobniej przyczyną tego zdarzenia była nadmierna prędkość, jaką rozwinął kierujący samochodem audi.

Wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku zostaną wyjaśnione przez pracujących przy tej sprawie policjantów z PP w Kotuniu.

Film z miejsca wypadku(dzięki uprzejmości TV Siedlce)
Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!