Materiały prasowe Materiały prasowe

Materiały prasowe (© Patio TV)

Czy umiemy tańczyć? Czy chcemy zapisać się na kurs tańca? Jakie tańczące gwiazdy lubimy? O tym w programie "O co chodzi? - komentarz dnia", już dziś na antenie Patio TV.

"Gwiazdy tańczą na lodzie", "Taniec z gwiazdami" czy "You Can Dance" - to programy, które przyciągają miliony telewidzów przed telewizory. Wielu z nas kibicuje swoim ulubionym gwiazdom z pierwszych stron gazet.

Ale jak to jest? Czy mamy czas na taniec w ferworze pracy? Czy w ogóle umiemy tańczyć? Jak zawsze pojawia się pytanie: O co chodzi... Po raz kolejny o 18.30 zada je Przemysław Naze. Gościem dzisiejszego wydania programu będzie Joanna Pruska-Kruszyńska, prezes Klubu Sportowego Jaszczur, który jest organizatorem otwartych mistrzostw Łodzi w tańcu sportowym. Oprócz rozmowy z gościem, widzowie będą mogli zobaczyć sondę uliczną. Dziś pytaliśmy przechodniów czy lubią tańczyć i jakie taneczne programy oglądają w telewizji.

Wiadomości24.pl na antenie Patio TV


Jak zwykle w drugiej części programu "O co chodzi - komentarz dnia" pojawią się najświeższe informacje i ciekawostki z serwisu Wiadomości24.pl. Dziś kolejny debiut. W roli prowadzącej wystąpi Marta Byczkowska.

Wczoraj Asia Łuczak zastanawiała się czy zimna zupa jest zgodna z wymogami Unii Europejskiej. A wy co o tym sądzicie? W przeglądzie była także mowa o Mirosławie Drzewieckim, ministrze sportu ,który skomentował sprawę zatrzymań w PZPN.

***
"O co chodzi? - komentarz dnia" to program publicystyczny nadawany "na żywo" od poniedziałku do piątku, o 18.30 w ogólnopolskiej telewizji Patio TV. A już jutro przed południem zapraszamy do Patio TV na program "O co chodzi? - podsumowanie tygodnia".

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!