Młody mężczyzna kierujący samochodem, na widok oznakowanego radiowozu, gwałtownie skręcił ze Spółdzielczej w boczną uliczkę. Zatrzymał auto i rzucił się do udanej ucieczki. Zostawił jednak wiele śladów.

Policjanci obok lewych, przednich drzwi ujawnili portfel, a w nim dowód osobisty należący do mieszkańca Białej Podlaskiej. Pieniądze oraz woreczek foliowy z zapięciem strunowym z zawartością proszku koloru białego o wadze 1,55 grama oraz szary papier z zawartością niewielkiej ilości marihuany.

W trakcie wykonywania czynności na miejsce zdarzenia zgłosiła się właścicielka pojazdu, mieszkanka bialskiej gminy, która poinformowała policjantów, że kilka minut wcześniej kluczyki przekazał jej, użytkujący auto, 26-latek.

Następnego dnia mężczyzna został odnaleziony i zatrzymany w policyjnym areszcie.

Usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Ukarano go mandatami za kierowanie pojazdem w złym stanie technicznym i bez uprawnień.

- Ponadto będzie rozliczony do sprawy usiłowania kradzieży paliwa z bazy transportowej przy ul. Sidorskiej- poinformował rzecznik bialskiej Policji kom. Jarosław Janicki. - Wtedy również uciekł.

Mundurowi w pobliżu miejsca zdarzenia znaleźli w trawie dokumenty, jak się okazało, zgubione przez tego samego mężczyznę.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!