7 listopada na scenie Wytwórni zagra Coma, jeden z najważniejszych zespołów rockowych w Polsce.

Kiedy Coma gra w Wytwórni, zgromadzony w klubie przy Łąkowej 29 tłum szaleje. Piotrowi Roguckiemu udziela się entuzjazm publiczności. Podczas jednego z koncertów między utworami zaczął zrywać tkaninę, będącą elementem scenografii, a następnie rzucał materiał zachwyconym fanom. Co tym razem zrzuci ze sceny? Jakie utwory zaśpiewa w Wytwórni? Czy po 17 latach działalności na scenie wciąż potrafi zarażać energią? Czy udowodni, że mimo jurorskiej roli muzycznym talent-show Must Be The Music jest w stanie wymknąć się pop-kulturowym trybom?

Jako Supporty zagra Call The Sun.

"To była prawdziwa kąpiel w słońcu. Zanurzyłem się w przestrzeni metalicznych dźwięków gitar i nastrojowości w stylu Foalsów” - tak pisali o nich recenzenci po debiucie koncertowym, który miał miejsce na Open’er Festival. Call The Sun to
czterech chłopaków spragnionych nowej muzyki i eksperymentów z dźwiękami.

oraz TORO - francuski zespół grający electro rock.

Bilety:

Przedsprzedaż
40 zł – ulgowe
50 zł normalne

W dniu koncertu
45 zł – ulgowe
55 zł – normalne

Balkony
70 zł - ulgowe
75 zł - normalne

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!