Z listy TOP5 przygotowanej przez ekspertów IPF Group, firmy zajmującej się outsourcingiem pracowników fizycznych, wynika, że etatów w 2017 roku nie zabraknie m.in. dla magazynierów, pracowników produkcyjnych oraz pracowników tartaków. Jeżeli deficyty polskich pracowników będą zbyt duże, wypełnią je obywatele Ukrainy.


Czytaj także

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

MalwinaKonieczna (gość)

Daleko nie trzeba szukać. Wystarczy przejrzeć oferty w dowolnej wyszukiwarce pracy i zobaczymy, że poszukuje się pracowników nie tylko o wysokich, ale też o niskich kwalifikacjach. Samych ofert pracy dla magazynierów są tutaj https://www.jobs.pl/oferty/magazynier setki.

jjusti18888

Tak ciekawy był ten temat rozwój technologiczny firm, mnie jeszcze się podobał- innowacje w przedsiębiorstwie. Jednym zdaniem nie żałuję, że pojechałam na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017.

natalianykiel93@...

Hehe, to teraz w tych zawodach szuka się pracowników, hm tak jak wcześniej osób po studiach. Powiem szczerze że nie jest to zaskakujące. Z tego co pamiętam, jednym z tematów Europejskiego Forum Gospodarczego - Łódzkie 2017 będzie rozwój technologiczny firm. Dobrze, że jest taki event tworzony, bo można wymienić się widzą.

Dariueszz (gość)

Współczesny rynek pracy ma deficyt wykwalifikowanych pracowników fizycznych, a wykształcenie zawodowe przydaje się w wielu branżach. Ciekawe informacje o lokalnym rynku pracy znajdziecie też pod adresem http://praca-mazowieckie.pl/rynek-pracy-na-mazowszu/