XVIII Targi Wydawców Katolickich rozpoczęły się 20 kwietnia i potrwają do 22 kwietnia. Odbywają się one w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. Tegorocznym targom przyświeca hasło: "Kościół Naszym Domem. Rok 2012 Rokiem Nowej Ewangelizacji".

Uroczystego otwarcia Targów dokonali w zamkowej Sali Wielkiej nuncjusz apostolski w Polsce abp Celestino Migliore oraz metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz.

XVIII Targi Wydawców Katolickich są doskonałą okazją do poznania najciekawszej i najnowszej literatury dotyczącej wiary i katolickich wartości. To również miejsce spotkań autorów z czytelnikami.

Na tegorocznych targach nie mogło zabraknąć Wydawnictwa Esprit i Wydawnictwa WAM z Krakowa.

Harmonogram spotkań o. Leonem Knabitem OSB i Sylwestrem Szeferem, promujących książkę "Ulubiony bilbord Papieża", oraz z Grzegorzem Bacikiem promującym książkę "Pokonać mroczne siły” wygląda następująco:

Sobota (21 kwietnia):
10.00 - 11.00 spotkanie z Grzegorzem Bacikiem przy stoisku Esprit (podpisywanie książek)
13.00 - 14.00 spotkanie z ojcem Leonem Knabitem w sali konferencyjnej (prowadzi Sylwester Szefer), po ok. 30 minutach przejście do stoiska Esprit - podpisywanie książek
14.00 -15.00 - spotkanie z Sylwestrem Szeferem przy stoisku Esprit -podpisywanie książekWarto również odwiedzić stoisko Wydawnictwa WAM z Krakowa (nr 43) oraz miesięcznika Posłaniec Serca Jezusowego (nr 42).

W sobotę, o godzinie 14 w sali konferencyjno-seminaryjnej w namiocie przy Arkadach Kubickiego odbędzie się spotkanie z o. Józefem Augustynem, autorem książki "Uzdrowienie z poczucia krzywdy", rozmawiać będzie red. Patrycja Michońska. Tematem rozmowy będzie trudna sztuka wybaczania sobie i innym.

Tego samego dnia o godzinie 17 w Bazylice Archikatedralnej przy ul. Kanonia 6 (wejście od ul. Jezuickiej) odbędzie się spotkanie z ks. Robertem Skrzypczakiem, autorem książki "Chrześcijanin na rozdrożu".

Na stoisku WAM znajdziemy wiele interesujących książek np. te nominowane do nagrody FENIKS 2012: "Co się zdarzyło podczas Soboru Watykańskiego Drugiego", J.W. O’Malley, "Katoliccy teolodzy XX wieku" Fergus Kerr; "Kostka" Przemysław Wysogląd, "Historia papieży, J.W. O’Malley - w tłumaczeniu Michała Zmudy i wiele innych.


Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!