Mamy dla was do wygrania dwa podwójne zaproszenia na festiwal Warsaw Winter Music, który już 22 i 23 lutego w Soho Factory w stolicy. A także dwie nowe pozycje w line-upie.

WWMF to debiut z pełnym rozmachem - nie tylko ogromna reprezentacja polskiej muzyki elektronicznej i tanecznej szeroko rozumianej, ale także artyści zdobiący grafiki największych europejskich imprez - SBTRKT, Koreless, a teraz do tego Star Slinger, DJ i producent z Manchesteru, który specjalizuje się w pozytywnych hip-hopowych i elektronicznych kawałkach, wreszcie Tensnake - niemiecki DJ i producent, znany z utworu "Coma Cat" chociażby.

Proponuję rozgrzewkę w postaci Star Slignera, bo to rewelacyjna grzałka na najgorsze zimy:
Co więcej, kto ma ochotę na graficzne zabawy i trochę facebookowej agitacji, może postarać się o wygranie noclegu w igloo na terenie festiwalu z butelką szampana i inne gadżety - zapraszam do zaglądnięcia na stronę organizatorów, gdzie znajdziecie reguły gry i terminy.

WWMF wymyślili jeszcze, że każdy kto zakupi bilet dwudniowy przez Lenebro Sp. z o.o. otrzyma zaproszenie VIP do klubu Holmes Place one life, live it well w Warszawie. Czyli cały dzień za darmo korzystania z takich atrakcji jak:
❅ Basen i Jacuzzi
❅ Sauna
❅ Trening siłowy i aerobowy
❅ Power Plate
❅ Spa For You by Holmes Place.


My też mamy dla was niespodziankę - dwa bilety do rozdania:
jedną podwójną wejściówkę na pierwszy dzień festiwalu - 22.02.2013
jedną podwójną wejściówkę na drugi dzień festiwalu - 23.03.2013

Aby wygrać zaproszenia, prosimy wpisywać w komentarzach pod artykułem wasze sposoby na radzenie sobie z zimowymi klimatami, oraz datę, którą jesteście zainteresowani. Subiektywne jury o specyficznym poczuciu humoru wybierze dwie najlepsze wypowiedzi i skontaktuje się z wami mailowo - dlatego dobrze by było, żebyście zostawili jakiś namiar na siebie w tychże komentarzach. Koniec konkursu - w piątek 8 lutego.

Do dzieła, i do zobaczenia!

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!