Ul Ul

Ul. Domaniewska w Warszawie (© Bolando/Wikipedia/CC 3.0/)

Od 27 lutego zostanie wyłączona z ruchu ulica Domaniewska, pomiędzy aleją Niepodległości i ulicą Edwarda Abramowskiego. W związku z tym wystąpią utrudnienia i zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej.

Fragment ul. Domaniewskiej pomiędzy al. Niepodległości a ul. E.J. Abramowskiego zostanie całkowicie wyłączony z ruchu.

Objazdy będą odbywać się ulicami: al. Niepodległości - al. Wilanowska - Z. Modzelewskiego; al. Niepodległości - J.P. Woronicza - Samochodowa. Obydwie jezdnie al. Niepodległości zostaną zwężone o jeden pas ruchu na wysokości skrzyżowania z ul. Domaniewską. Nie będzie można korzystać z pasów służących do skrętu z al. Niepodległości w ul. Domaniewską w kierunku ul. Wołoskiej.

Utrudnienia na tym odcinku mają potrwać do połowy kwietnia.

Przebudowana zostanie część ul. Domaniewskiej (pomiędzy ul. Bukowińską i al. Niepodległości oraz skrzyżowania z ul. Puławską i al. Niepodległości). Powstaną jezdnie, chodniki i ścieżka rowerowa oraz odwodnienia i oświetlenia.

Zakończenie prac budowlanych przewidywane jest pod koniec sierpnia.

Z powodu wyłączenia z ruchu ulicy Domaniewskiej, związanym z III etapem budowy al. KEN, od 27 lutego aż do odwołania autobusy linii 174 i 210 zostaną skierowane na trasy objazdowe. (Poszczególne trasy zobaczymy klikając w numery linii).

Portfel

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!