Północne Centrum Sztuki Teatr "Komedia" zaprasza! Północne Centrum Sztuki Teatr "Komedia" zaprasza!

Północne Centrum Sztuki Teatr "Komedia" zaprasza!

Premierowy spektakl, szampan oraz koncert gwiazd Teatrów Roma i Buffo to nietuzinkowa propozycja Teatru Komedia na niekonwencjonalne spędzenie ostatniej nocy 2006 roku.

Warszawski Teatr Komedia przygotował na wieczór sylwestrowy 31 grudnia 2006 roku atrakcje, których główną konwencją ma być interaktywna zabawa, pozwalająca publiczności nie tylko oglądać występy artystów na scenie, ale i samemu w nie się włączyć.

Sylwester 2010/11! Zobacz, jak bawić się będzie Warszawa

W tym roku po raz pierwszy wieczór sylwestrowy będzie się składał ze spektaklu i koncertu. W trakcie imprezy nad całością czuwać będzie konferansjer, który wprowadzać będzie widzów w kolejne dziesięciolecia serią anegdot dotyczących zwyczajów, mody, gustów i ploteczek o sławnych ludziach, żyjących w określonych czasach.

Specjalny wieczór sylwestrowy rozpocznie o godzinie 20 drugi w tym dniu pokaz premierowego spektaklu "Pół żartem, pół sercem" Kena Ludwiga, w reżyserii Marcina Sławińskiego. W obsadzie znalazły się m.in. Agnieszka Kotulanka, Joanna Koroniewska, Waldemar Błaszczyk oraz Jan Jankowski. Po spektaklu, około godziny 22 przewidziany jest poczęstunek. Następnie widzowie będą uczestniczyli w podróży w czasie poprzez wiek XX aż do czasów współczesnych dzięki koncertowi "Najlepsze z Najlepszych".

Ta sentymentalna podróż połączona z interaktywną zabawą ma być żywiołowym i efektownym przeglądem stylów muzycznych, tanecznych i mody poszczególnych dziesięcioleci ubiegłego wieku. Przed północą wszyscy goście zostaną poczęstowani kolejnym szampanem i wspólnie będą mogli przywitać Nowy Rok. Oficjalne zakończenie wieczoru organizatorzy przewidują pół godziny po północy.

Zapytałam Magdalenę Pniewską z Biura Promocji, Reklamy i Organizacji Widowni o poprzednie wieczory sylwestrowe organizowane przez Teatr Komedia: - Wieczory sylwestrowe organizowane są u nas co roku. Frekwencja jak zwykle wynosi 100 proc. plus około 40-50 osób na wejściówkach. Dotychczas w programie był tylko spektakl z szampanem i poczęstunkiem trwającym do godziny 23. Gośćmi zazwyczaj były osoby w bardzo różnym wieku - starsi i młodsi, którzy wieczór zaczynali przedstawieniem, a kończyli na balach. W tym roku zapraszamy na dłuższy wieczór i wspólne przywitanie Nowego Roku.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!