Na terenie budowy węzła Łopuszańska w Warszawie, doszło do uszkodzenia magistrali wodociągowej. Jak informuje rzecznik prasowy miejskich wodociągów, Roman Bugaj, 150 tys. osób jest pozbawionych dostępu do wody.

Podczas prac ziemnych została uszkodzona magistrala wodociągowa. "Robotnik specjalną maszyną wyrównywał grunt i nagle pojawił się potężny słup wody" - relacjonują świadkowie zdarzenia.

Jak zapewnia Roman Bugaj - rzecznik prasowy miejskich wodociągów, woda z wykopów jest już wypompowywana. Nie wiadomo jak długo potrwa naprawa. Poziom wody w alejach Jerozolimskich opada, a jezdnia jest w miarę przejezdna.

Bez wody zostali mieszkańcy Ursusa, Piastowa, Pruszkowa, Michałowic, Opaczy-Kolonii i Reguł - informuje TVN Warszawa. W sumie nawet 150 tys. osób.

Jak podaje MPWiK w dzielnicach pozbawionych wody zostały ustawione beczkowozy.

Pruszków
- ul. Emancypantek róg Ramzesa
- ul. Działkowa 54 (os. Parzniew)
- ul. Wojska Polskiego 16 (os.Centrum)
- ul. Andrzeja róg Ewy

Piastów
- ul. Skorupki 1 b
- ul. Reja róg Orzeszkowej

Ursus
- mobilny beczkowóz na terenie Ursusa
- ul. Wojciechowskiego przy Keniga (os.Niedźwiadek)

Gmina Michałowice
- ul. Raszyńska 34

Sytuacja prawdopodobnie wróci do normy we wtorek rano.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!