Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży rowerów. Liczą, że ktoś rozpozna amatorów cudzego mienia. A może złodzieje sami zgłoszą się do komendy!

Do zdarzenia doszło 22 maja tego roku przy ulicy Inflanckiej 8.

Nieznani dotąd mężczyźni, kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa, zabrali ze stojaka dwa rowery.

Każdy, kto rozpoznaje sprawców proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KRP Warszawa I przy ulicy Dzielnej 12.

Informacje, powołując się na sprawę KRP-PM-I-1117/17, można przekazać dzwoniąc na numer 22/60 383 92, 22/60 361 55 lub w formie elektronicznej: krp1warszawa@policja.waw.pl

Policja zapewnia anonimowość.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!