Już 17 czerwca 2011r. kino Iluzjon zaprasza na ostatni seans przed wakacjami. Światowe bestsellery, wielkie gwiazdy i niezwykłe historie. Do wyboru jest pięć znakomitych tytułów.

„Frantic” – reż. Roman Polański. Dramat, thriller z 1988r. Produkcja - Francja i USA.
Znajdziemy to znakomite aktorstwo Harrisona Forda i Emmanuelle Seigner, Paryż miasto miłości, obyczajowej swobody, ale i ludzi, z którymi bohater – Amerykanin nie może się dogadać, nie ze względu na język, ale na różnice kulturowe. Świetne zdjęcia Witolda Sobocińskiego, a muzykę skomponował Ennio Morricone.

„Mały Wielki Człowiek” – reż. Arthur Penna,prod. USA, obraz z 1970 roku. To western i swego rodzaju odyseja Dzikiego Zachodu. Niezwykła historia białego człowieka wychowanego przez Indian.

„Imperium Słońca” – reż. Steven Spielberg, produkcja USA z 1987 roku. Główne role grają John Malkovich i Christian Bale. Film opowiada o jedenastoletnim chłopcu, Angliku, mieszkającym w Szanghaju, który po śmierci rodziców musi sam sobie poradzić w życiu, w ekstremalnych warunkach. Poznaje przyjaciół i wrogów.

„Strach zżerać duszę” – reż. Reiner Werner Fassbinder, film z 1974 roku, produkcja
niemiecka. Dramat, romans dojrzałej Niemki i marokańskiego gastarbeitera. Miłość ponad wszelkimi podziałami – kulturowymi, narodowymi i wiekowymi – czy się uda…

„Zawód reporter”– reż. Michelangelo Antonioni, premiera kwiecień 1975 rok, koprodukcja: Francja, Italia i Hiszpania. Świetne główne role Jacka Nicholsona i Marii Schneider. Reporter postanawia zmienić swoje mało interesujące życie zawodowe – wyniknie z tego znakomity… dramat.

Na stronie filmWeb można wybrać film i głosować do 12 czerwca 2011:
Ostatni seans przed wakacjami odbędzie się w warszawskim kinie Iluzjon, 17 czerwca o godzinie 20.00, sala im. Stefana Dembego, Biblioteka Narodowa , Al. Niepodległości 213. Bilety tylko po 5 zł.

">http://www.filmweb.pl

Ostatni seans przed wakacjami odbędzie się w warszawskim kinie Iluzjon, 17 czerwca o godzinie 20.00, sala im. Stefana Dembego, Biblioteka Narodowa , Al. Niepodległości 213. Bilety tylko po 5 zł.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!