Z jakiego powodu znany piłkarz może podpaść fanom? Wayne Rooney wystawił na próbę cierpliwość kibiców "Czerwonych Diabłów". Tym razem jednak nie chodziło o grę na boisku.

Wayne Rooney nie może zaliczyć bieżącego sezonu do udanych. Na domiar złego 119-krotny reprezentant Anglii mocno podpadł kibicom "Czerwonych Diabłów". Jak podaje dziennik "Daily Mail", Rooney zapisał swojego syna do akademii... znienawidzonego przez fanów United Manchesteru City. Siedmioletni Kai od października grał w szkółce "Czerwonych Diabłów", ale od niedawna trenuje on już w barwach "The Citizens". Snajper nie musiał nawet informować o tym włodarzy klubu, ponieważ prawo w Anglii zabrania zespołom podpisywania jakichkolwiek umów z dziećmi poniżej 9. roku życia.

Press Focus/x-news

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!