W miniony weekend zakończyło się VII Forum Wynalazków. Forum zorganizowane zostało, jak co roku, w centrum kultury „Agora”

Po raz kolejny można było zobaczyć wynalazców i ich dzieła. Jak uważają twórcy, wiele z wynalazków mogłoby z powodzeniem znaleźć zastosowanie, jednakowoż nie są akceptowane przez lobby biznesowe; choćby wysoko wydajne ogniwa paliwowe, które - choć już dostępne na rynku - są ponoć celowo marginalizowane przez koncerny paliwowe.

Podczas forum zorganizowany został pokaz działania tzw. pistoletu plazmowego, który - jak zapewnia jego konstruktor - jest w stanie przeciąć wszystko. Przedstawiono również urządzenie będące efektem dążenia do skonstruowania perpetuum mobile - niezwykły silnik, wykonujący pracę praktycznie bez żadnego zasilania. Silnik ma działać dzięki grawitacji Ziemi. Jedyne co trzeba zrobić to... od czasu do czasu go naoliwić. Wynalazca poświęcił 45 lat życia na pracę nad tym wynalazkiem, a swoją maszynę nazwał silnikiem grawitacyjnym.

W trakcie forum wynalazków wysłuchać można było wykładów, m.in. na temat fal Schumana - promieniowania, które w naturalny sposób obiega Ziemię zgodnie z jej ruchem obrotowym. Promieniowanie to ma wpływ m.in. na to jak się czujemy. Wykład na temat radiestezji poświęcony został skutecznej ochronie przed złym promieniowaniem i omówieniu wpływu, jaki wywiera nasza cywilizacja na naturalne biopole człowieka.

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!