Kolejny turniej odbędzie się 8 sierpnia Kolejny turniej odbędzie się 8 sierpnia

Kolejny turniej odbędzie się 8 sierpnia. (© http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Beach_volleyball_ball.jpg&filetimestamp=20050711160825)

Turniej rozegrano 29 lipca na boiskach przy "plaży wojskowej". Były to Otwarte Mistrzostwa Węgorzewa i III Turniej III Grand Prix.

Do rywalizacji stanęło siedem par - sześć z Węgorzewa i jedna z Gołdapii. Po zaciętym boju ostatecznie wygrali Węgorzewianie. Złoto wywalczył Mariusz Jaszczołt i Daniel Godlewski, srebro zdobyli Maciej Dominiak i Rafał Kowalczyk, a brązowy krążek wywalczyła para z Gołdapii: Hubert Paszkowski i Adrian Białecki

Nagrody uczestnikom wręczył burmistrz Krzysztof Piwowarczyk.

Jak czytamy na oficjalniej stronie Węgorzewa ostatni czwarty turniej odbędzie się 8 sierpnia. Po jego zakończeniu najlepsi siatkarze otrzymają pamiątkowe patery i nagrody rzeczowe.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!