(© By Cezary Piwowarski (Own work) [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html) or CC-BY-SA-3.0-2.5-2.0-1.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.)

W związku z organizowaną w dniu 21 czerwca imprezą Wianki nad Wisłą, odbywającą się w Warszawie na Podzamczu, Zarząd Transportu Miejskiego wprowadził zmiany w kursowaniu autobusów, tramwajów i metra.

Planuje się zamknięcie ruchu na Wisłostradzie w obu kierunkach na odcinku od ul. Wenedów do mostu Śląsko-Dąbrowskiego, w dniu 21.06.2013 r. od ok. godz. 17:30 do końca kursowania autobusy linii 118 i 185 skierowane zostaną na trasy objazdowe.

Wianki nad Wisłą 2014. W sobotę powitanie lata na Podzamczu

Po zakończeniu imprezy uruchomione zostaną dodatkowe pociągi tramwajowe oraz autobusy, które zostaną skierowane na poniższe trasy:
-w kierunku Bródna: tramwaje oznakowane jako linia 1 na trasie: MOST GDAŃSKI – Starzyńskiego i dalej w kierunku pętli ANNOPOL;
-w kierunku Ochoty: tramwaje oznakowane jako linia 1 na trasie: most Gdański – Słomińskiego – rondo Zgrupowania AK „Radosław” – Okopowa i dalej w kierunku pętli BANACHA;
-w kierunku Bemowa: tramwaje oznakowane jako linia 26 na trasie: PL.BANKOWY – al. Solidarności – Wolska i dalej w kierunku pętli OS.GÓRCZEWSKA;
- tramwaje oznakowane jako linia 78 na trasie: most Gdański - Słomińskiego – rondo Zgrupowania AK „Radosław” – Broniewskiego – Powstańców Śląskich do pętli NOWE BEMOWO, a następnie trasą: Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska do ZAJEZDNI WOLA.

Noc Kupały w Warszawie. Poznaj program imprezy

W nocy 21/22.06.2014 r. uruchomione zostaną dodatkowe autobusy:
- 903 na trasie: DW.WILEŃSKI (przystanki przy ul. Jagiellońskiej) - al. Solidarności – Radzymińska - Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO-PODGRODZIE;
- 509 na trasie rondo Starzyńskiego – Jagiellońska i dalej swoją trasą do pętli GOCŁAW;
- oznakowane jako 509 na trasie DW.WILEŃSKI (przystanki przy ul. Jagiellońskiej) – Jagiellońska i dalej swoją trasą do pętli NOWODWORY

W nocy 21/22.06.2014 r. po zakończeniu imprezy uruchomione będą dodatkowe pociągi metra. W sobotę metro kursuje z częstotliwością 15 minutową, a ostatni kurs metra ze stacji Ratusz Arsenał odbywa się o godz. 2:54 w kierunku MŁOCIN oraz o godz. 2:58 w kierunku KABAT.

W związku z planowanym wyłączeniem z ruchu mostu Śląsko-Dąbrowskiego w nocy 21/22.06.2014 r. od ok. północy do ok. godz. 01:00 autobusy linii N11, N21, N61 i N71 zostaną skierowane na trasy objazdowe prowadzące mostem Świętokrzyskim.

Portfel

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!