W salonie Empik na terenie centrum handlowego "Galeria Bałtycka" w Gdańsku w niedzielę, 25 kwietnia br., odbyło się spotkanie autorskie z panią Magdaleną Witkiewicz z okazji wydania książki pt. "Panny roztropne".

Pani Magda jest znana wielu czytelnikom, a zwłaszcza czytelniczkom, jako autorka książki "Milaczek", która została niezwykle ciepło przyjęta przez rzesze czytających mam. Autorka książki jest z wykształcenia marketingowcem. Jest również mamą trójki dzieci.

W trakcie pracy nad książką pani Magda poświęcała cały swój dzień dzieciom. Dopiero po godzinie dwudziestej siadała do biurka, by przelać na papier chociaż część doświadczeń mamy zajmującej się ukochanymi dzieciakami. W ten sposób powstała pierwsza książka, właśnie "Milaczek". "Panny roztropne" opisują dalsze losy tych samych bohaterów, chociaż nie tylko, ale nie będziemy tu opowiadać treści, aby nie pozbawić przyjemności jej poznawania czytelnikom.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!